Jdi na obsah Jdi na menu

Vídeň zvítězila 8 - 7

2. 9. 2010

Dnešní zápas s Vídní byl zatím nejvydařenějším vystoupením letošní sezóny. A musíme podotknout, že celek Vídně hrál v loňském roce ve finále rakouského mistrovství. My nebudeme dnešní výsledek nějak přeceňovat, ale jsme rádi, že naše výkony před turnajem jsou lepší a lepší. Pochválit musíme především oba brankáře, kteří ostatní kluky několikrát podrželi. První třetina byla po herní stránce vyrovnaná, ale za nás skoroval pouze Dušek po přihrávce Koláře. Soupeř dal dvě branky a první třetinu vyhrál 2 - 1. Během druhé třetiny Vídeň vedla už 5 - 2, když naši branku vstřelil Pejša. V předchozích zápasech jsme tyty situace nezvládli a dostali další laciné branky. Dneska se nám povedl SUPER OTOČ, když jsme do konce druhé třetiny strhli vítězství 6  - 5 na naši stranu. Třikrát se trefil Kolář a jednu branku přidal Podliska. Třetí třetinu bohužel vyhrála Vídeň 3 - 1 a konečný výsledek byl 7 - 8.

Milevsko - Vídeň  7 : 8 ( 1 : 2, 5 : 3, 1 : 3 )

Branky : Kolář 4, Dušek, Pejša, Podliska