Jdi na obsah Jdi na menu

Prohra s Italama 3 - 7

31. 8. 2010

Další přátelský zápas je za námi, ale konečně jsme drželi během zápasu se soupeřem krok.  Někteří kluci chodili s Italským celkem od neděle trénovat, takže věděli proti komu nastoupí. První branku jsme inkasovali v 6. minutě, ale kluci bojovali a neopakovaly se slepené branky, které rozhodly předchozí odehrané zápasy. První třetinu jsme stejně prohráli 0 - 3. Ve druhé třetině byly šance na obou stranách,  ale bohužel skoroval soupeř a zvýšil na 0 - 4. Naši první branku jsme dali v 10 minutě druhé třetiny zásluhou Koláře po přihrávce Petržílky. Mohli jsme vzápětí přidat další branku, ale bohužel ve 20 minutě druhé třetiny zvýšil náš soupeř na 1 - 5. Třetí třetinu jsme zahájili výborně a ve 3. a 4. minutě se nám podařilo dokonce snížit na 3 - 5, když branky dávali Podliska a Pejša. Šance se potom opět střídaly na obou stranách, ale bohužel se do konce zápasu trefili dvakrát Italové a stanovili konečný výsledek na 3 - 7.