Jdi na obsah Jdi na menu

V sobotu výhra a v neděli prohra

30. 1. 2011

Tento víkend jsme odehráli dva mistrovské zápasy na ZS našich soupeřů. Sobotní zápas jsme vyhráli 5 - 2 v Benešově, ale ve Vlašimi jsme po výborném výkonu 3 - 5 prohráli. Sobotní zápas měl být o poznání jednodušší a předpoklad se naplnil a Benešov kluci bez problémů porazili. První dvě branky dal v první třetině Novák a stanovil konečný výsledek první třetiny. Ve druhé třetině se trefil Habart a poté Škoch a Milevsko se dostalo do vedení 4 - 0. Do konce druhé třetiny Benešov snížil na 4 - 1. Třetí třetina skončila 1 - 1, když branku Milevska dal Mrázek a konečný výsledek byl 5 - 2. Naopak nedělní soupeř je s velkým náskokem na prvním místě v tabulce a ve vzájemných odehraných zápasech jsme vždy dostali deset branek. Tento  zápas určitě patřil mezi nejlepší v této sezoně a kluci si dokázali, že mohou hrát vyrovnané zápasy s jakýmkoliv soupeřem. Od úvodníhi hvizdu se Milevští dostávali do více šancí, než domácí a určitě tím Vlašim překvapili. Jedinou branku první třetiny dal Dušek, když mu krásně přihrál Škoch. Ve druhé třetině začali lepší domácí, ale v 7. minutě zvýšil Stráňka na 0 - 2. Bohužel potom se domácím povedlo srovnat na 2 - 2, když branky dali v 8. a 14. minutě. Ale hned v následující 15. minutě se dostalo Milevsko opět do vedení 3 - 2, když dal branku Novák. Domácím se podařili během 17 a 19 minuty strhnout vítězství na svoji stranu a po druhé třetině byl stav 4 - 3. Ve třetí třetině se střídaly šance na obou stranách, ale posledním střelcem byl domácí hráč, který stanovil konečný výsledek 5 - 3 pro Vlašim. Musíme s potěšením konstatovat, že Milevsko v tomto zápase bylo lídrovi soutěže více než vyrovnaným soupeřem.

Benešov - Milevsko 2 : 5 ( 0 : 2, 1 : 2, 1 : 1 )

Branky : Novák 2, Škoch, Habart, Mrázek

Vlašim - Milevsko 5 : 3 ( 0 : 1, 4 : 2, 1 : 0 )

Branky : Dušek, Stráňka, Novák