Jdi na obsah Jdi na menu

V Sedlčanech se nám nedařilo a Poděbrady zvítězily

2. 10. 2010

Je velká škoda, že kluci nenavázali na výkony z předchozích vítězných zápasů. Ani začátek dnešního zápasu nebyl z naší strany špatný, ale uznaná sporná branka nohou ve 4. minutě nás zbrzdila. I po této obdržené brance jsme nehráli tak špatně, ale o utkání se rozhodlo mezi 9 a 12 minutou první třetiny, kdy jsme obdželi 3 branky. Ve druhé třetině se podařilo ve 3. minutě Milevsku snížit po krásné akci dvojice Kolář ( nahrávač ) - Podliska ( střelec ). Další branky už ve druhé třetině nepadla, i když jsme měli několik slibných šancí. Nástup do třetí třetiny jsme měli opět lepší než soupeř a Škoch snížil na 2 - 4. Bohužel hned z protiútoku se trefil i hráč Poděbrad a rozhodl o osudu tohoto zápasu. Po této brance Milevští trochu rezignovali a výsledné skore bylo 8 - 2 pro Poděbrady.

Milevsko - Poděbrady 2 : 8 ( 0 : 4, 1 : 0, 1 : 4 )

Bodování : Podliska 1 + 0, Škoch 1 + 0, Kolář 0 + 1, Pejša 0 + 1