Jdi na obsah Jdi na menu

V Černošicích jsme zvítězili 5 - 0

11. 12. 2010

V sobotu 11. prosince bylo opravdové zimní počasí a to se postaralo o zpoždění autobusu, který přijel s hodinovým zpožděním. Z tohoto důvodu se první a druhá třetina hrála pouze 15 minut. Hned na začátku musíme přiznat, že výsledek neodpovídá průběhu hry. Od úvodního hvizdu se střídaly šance na obou stranách, ale k naší spokojenosti branky dávali pouze milevští kluci. Jako první se trefil Rybák, který protlačil puk za záda domácího brankáře. Byla to zároveň jediná branka v první třetině. Další milevskou branku vstřelil Kolář v 8 minutě druhé třetiny, když proměnil svůj nájezd. Ve druhé třetině se ještě ve 13 minutě prosadil před domácí brankou Pejša a zvýšil na 3 - 0. Stejný hráč vstřelil i čtvrtou branku Milevska a to ve 12 minutě třetí třetiny. Pátou a zároveň poslední branku v zápase s Černošicemi vsítil Kolář v 15 minutě třetí třetiny.

Černošice - Milevsko  0 : 5 ( 0 : 1, 0 : 2, 0 : 2 )

Branky : Kolář 2, Pejša 2, Rybák

Sestava : Křepela, Sosnovec, Jiroušek, Hulan, Plocha, Stráňka, Hejna, Pejša, Škoch, Rybák, Holoubek, Kolář, Pich, Mrázek, Novák, Podliska, Dušek, Sýkora a Habart.