Jdi na obsah Jdi na menu

Tentokrát nám to s Kutnou Horou nevyšlo

22. 1. 2011

Předchozí dva zápasy s Kutnou Horou jsme vyhráli, ale musíme přiznat, že to bylo po velkých bojích. Do třetice se nám to nepovedlo, i když jsme ještě v polovině zápasu vedli 2 - 1. Bohužel potom už se až do konce zápasu brankově prosadil jenom soupeř a nakonec jsme prohráli 2 - 9. Do vedení se Milevsko dostalo brankou, kterou dal ve třetí minutě Podliska. Bohužel hned z protiútoku bylo vyrovnáno. Poté se šance střídaly na obou stranách, ale do vedení se opět dostalo Milevsko po brance Koláře, který stanovil touto brankou konečné skore první třetiny 2 - 1. Do poloviny druhé třetiny žádná branka nepadla, ale po vyrovnávací brance na 2 - 2 začaly milevským docházet síly. To se postupem času projevilo i na výsledku zápasu, když Kutná Hora do konce druhé třetiny skorovala ještě v 36., 38. a 40 minutě a výsledek byl 2 - 5. Po druhé třetině byla přestávka na úpravu ledu, během které mohli kluci nabrat trochu sil. Ale bohužel už se z toho obratu ve druhé třetině nevzpamatovali a nakonec prohráli 2 - 9. Většinu branek jsme bohužel dostali podle přísloví " nedáš - dostaneš " z rychlých protiútoků.

Milevsko - Kutná Hora 2 : 9 ( 2 : 1, 0 :4, 0 : 4 )

Branky : Podliska, Kolář

Sestava : Křepela, Spilka ( 30 min. )