Jdi na obsah Jdi na menu

Sedm branek na vítězství bohužel nestačilo

4. 2. 2011

Další zápas jsme odehráli v Sedlčanech, kam přijelo mužstvo Poděbrad. Průběh byl podobný, jako skoro všechna naše utkání. Do poloviny zápasu remízový, ale potom jako by nám došly síly a soupeř během pěti minut rozhodne o výsledku. Tentokrát nás tento výpadek potkal ve druhé třetině v rozmezí 9 a 18 minuty, kdy jsme dostali branek sedm !!!!. Ale od začátku. Vedení pro Milevsko zajistil v 5. minutě první třetiny Podliska. Do konce první třetiny vyrovnal na 1 - 1 v 11. minutě hostující hráč a stanovil konečné skore této třetiny.  Ve druhé třetině se do vedení dostali hosté v 6. minutě, ale hned v následující minutě srovnal Škoch. Během 9. minuty padly hned dvě branky, nejdříve hostující a poté  vyrovnal Podliska. Po této brance Poděbrady vytáhly skore na 3 - 9 a až v poslední minutě druhé třetiny se Milevskému Novákovi podařilo snížit na 4 - 9. Nástup do třetí třetiny vyšel lépe hostům, když dali desátý gól ve 2. minutě. Potom přišla desetiminutovka pro domácí, když se postupně trefili Mrázek, Podliska a Kolář a najednou to bylo 7 - 10. Šance se poté střídaly na obou stranách, ale dvě branky vstřelili pouze hostující hráči a zaslouženě zvítězili 7 - 12. Milevské kluky musíme za zdramatizování zápasu ve třetí třetině pochválit a proti druhému celku tabulky podali celkem slušný výkon. Škoda jenom toho výpadku ve druhé třetině, protože zbývací dvě třetiny skončily remízami.

Milevsko - Poděbrady 7 : 12 ( 1 : 1, 3 : 8, 3 : 3 )

Branky : Podliska 3, Novák, Mrázek, Škoch a Kolář