Jdi na obsah Jdi na menu

S Velkými Popovicemi jsme po boji prohráli

6. 11. 2010

Dalším soupeřem mladších žáků byl celek z Velkých Popovic, se kterým se utkali tentokráte na milevském zimním stadionu. První vzájemný zápas Milevsko prohrálo 8 - 2, tatže o kvalitě soupeře nebylo pochyb. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, ale přeci jenom si více šancí připravili kluci z Popovic. Domácí, ale bojovali a dokonce šli do vedení po střele Sosnovce ve 12 minutě. Bohužel do konce první třetiny Popovice otočily výsledek a stav po první třetině byl 1 - 2 pro hosty. Začátek druhé třetiny začaly lepší hosté a ve čtvrté a páté minutě zvýšily na 1 - 4. Za domácí snižoval v osmé minutě Kolář, ale hned v následujícím střídání Popovice opět zvýšily na rozdíl tří branek na 2 - 5. Do konce druhé třetiny se trefili domácí Škoch a Pejša a zápas se zdramatizoval. Opět musíme použít slovo “ bohužel “, protože nástup do třetí třetiny se milevským vůbec nepovedl. Domácí dostaly branky postupně ve čtvrté, páté a šesté minutě a o výsledku bylo rozhodnuto. Za zmínku stojí, že branky ve čtvrté a páté minutě dostala jedna formace během jednoho střídání. Zdramatizovat zápas se podařilo milevskému celku ještě v 17 a 18 minutě, když dávali branky Kolář a Sýkora. Po této brance  se domácí pouštěli do nebezpečných útoků, ale konečné skore na 6 - 9 stanovil v poslední minutě hostující hráč, který dal Milevsku v tomto zápase celkem sedm branek. Vítězství hostů z Velkých Popovic bylo zasloužené, ale milevští kluci ukázali, že mohou hrát vyrovnané zápasy s jakýmkoliv soupeřem.

Milevsko – Velké Popovice 6 : 9 ( 1 : 2, 3 : 3, 2 : 4 )

Branky : Kolář 2, Škoch, Pejša, Sosnovec a Sýkora.

Sestava : Křepela ( od 50 min Spilka )