Jdi na obsah Jdi na menu

První soutěžní utkání jsme prohráli

19. 9. 2010

První mistrovské utkání mají za sebou milevští mladší žáci a bohužel si nepřivezli z Velkých Popovíc ani bod. Vstup do zápasu měli lepší domácí, kteří šli do vedení v 9. minutě. Milevským se podařilo vyrovnat brankou Mrázka v 16 minutě, a tím byl stanoven konečný výsledek první třetiny. Hned v 1. minutě druhé třetiny se Milevsko dostalo do vedení, když branku vstřelil Škoch. Bohužel to byla poslední branka milevských v zápase. Domácí celek zaslouženě  vyrovnal v 5. minutě druhé třetiny a bohužel se hned v 6. minutě dostal do vedení 3 - 2. Do konce druhé třetiny milevští obdrželi ještě dvě branky a skore bylo po druhé třetině 5 - 2.  Ve třetí třetině domácí přidali ještě tři branky a zápas tak skončil 8 - 2. Vítězství domácích bylo zasloužené, protože u milevských hráčů vázla kombinace a většina puků končila jenom odpálením puku do neznáma.

Velké Popovice - Milevsko  8 : 2 ( 1 : 1, 4 : 1, 3 : 0 )

Vyloučení : 3 - 3

Využití : 2 - 1

Sestava Milevska : Křepela ( ve 45 minutě  Spilka )

Obrana : Jiroušek, Sosnovec – Plocha, Hulan

Útočné formace : Pejša, Škoch, Holoubek