Jdi na obsah Jdi na menu

Benešovu jsme nasázeli 11 branek

28. 9. 2010

Další zápas ligy mladších žáků odehráli kluci v Benešově. S tímto celkem, už jsme se v minulém roce několikrát utkali a ani jednou nás Benešov neporazil. I v letošní sezóně se našim mladším žákům zápas vydařil a vyhráli jsme vysokým rozdílem 11 - 0. O našem vítězství se rozhodlo už v první třetině, když se třikrát trefil Škoch a dvakrát Kolář. Naštěstí se nestalo to, co v předchozím zápase s Kutnou Horou, aby z vyhraného zápasu udělali kluci drama. Pravdou ovšem je, že druhou třetinu milevští neodehráli zrovna podle představy trenéra. Ale i tak se jim povedlo zvýšit náskok na 7 - 0, po brankách Holoubka a Pejši. Třetí třetina byla ze strany Milevska dobrá a podařilo se i proměnit několik šancí a nakonec jsme zvítězili vysoko 11 - 0.

Benešov - Milevsko 0 : 11 ( 0 : 5, 0 : 2, 0 : 4 )

Ze statistiky : Škoch 3 + 1, Kolář 2 + 3, Holoubek 2 + 0, Sosnovec 2 + 0, Hulan 1 + 2, Pejša 1 + 1, Dušek 0 + 1, Jiroušek 0 + 1