Jdi na obsah Jdi na menu

9. Mistrovský zápas MŽ, II.část

21. 2. 2012

To, že se i téměř vyhrané utkání nechá zdramatizovat a skoro prohrát, jsme předvedli v sobotu 18. února na stadionu v Sedlčanech. Medvědy z Berouna jsme v úvodu odvety zaskočili tak, že jsme po úvodní třetině vedli impozantním skóre 5:0. To však naše hráče moc ukolébalo a už po čtyřiceti minutách zápasu jsme se sebekriticky museli o výsledek bát. Berounští se totiž z nepříznivého stavu začali oklepávat a před úpravou ledu už pro ně bylo skóre mnohem přívětivější. Vedli jsme totiž už jen o tři branky 6:3. Dílo zkázy bylo málem dovršeno ve čtrnácté minutě třetiny závěrečné, kdy nám lepší medvědí tlapy zasadily vyrovnávací pohlavek a i naším herním projevem jsme si v tento moment zápasu vítězství nezasloužili. Štěstěna nám však tentokrát nakloněna byla a 29 sekund před závěrečnou sirénou jsme vítězství v celém utkání z medvědích drápů vyrvaly na svou stranu.

Výsledek utkání: Sedlčany : Beroun 7 : 6 (5:0,1:3,1:3)
Střely na branku: 37 : 40
Vyloučení: 3 : 1

Sestava: Vojtěch Křepela, Jakub Spilka, hráči Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Dominik Chwastek, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Tomáš Sýkora, Lukáš Petržílka, Martin Barták, Tomáš Dušek, Matěj Stráňka, Jiří Habart, Jakub Malý, Vít Růzha, Tomáš Machač

Kanadské bodování: Petržílka L. 1+1, Chocholoušek P. 1+2, Stráňka M. 0+3, Chwastek D. 3+0. Sůsa J. 0+2, Barták M. 1+1, Machač T. 1+0.