Jdi na obsah Jdi na menu

8. Mistrovský zápas MŽ, II. část

13. 2. 2012

Sedmička je údajně šťastné číslo, ale našim klukům se sedmé a zároveň závěrečné kolo úvodní série vzájemných zápasů vůbec nepovedlo. Hostili jsme hráče Příbrami a stalo se tak v sobotu 11. února v téměř venkovním prostředí zimního stadionu v Milevsku. Na kluzišti byla totiž teplota, no teplota, mráz -19 C°. V prvních deseti minutách úvodní části hry se mohlo zdát, že bychom mohli se soupeřem držet krok, protože v deváté minutě byl vyrovnaný stav 1:1, ale představa to byla milná. Od této minuty totiž skóroval jenom očividně lepší soupeř a na konci čtyřicáté minuty byla po obrovské střelecké převaze příbramských na straně našeho ukazatele dosažených branek 1 a na straně soupeřů 10. S tím už se v posledních dvaceti minutách zápasu příliš dělat nedalo a tak jsme alespoň rozpačitý dojem z naší hry vylepšili tím, že tuto třetinu jsme jednogólovým rozdílem vyhráli.
Kluci nevěste hlavy, ale hokej je hlavně o bruslení, i bez puku a o nápadu a tyto dva faktory naší hře prostě chyběly.

Výsledek utkání: Sedlčany : Příbram 2 : 10 (1:3,0:7,1:0)
Střely na branku: 19 : 80
Vyloučení: 2 : 4

Sestava: Vojtěch Křepela, Jakub Spilka, hráči Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Dominik Chwastek, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Jiří Habart, Lukáš Petržílka, Martin Barták, Tomáš Dušek, Tomáš Sýkora, Vít Růzha, Jakub Malý, Šimon Macák.

Kanadské bodování: Petržílka L. 1+0, Chocholoušek P. 1+0, Růzha V. 0+1.