Jdi na obsah Jdi na menu

2. Mistrovský zápas MŽ, II. část

Ve druhém kole novoroční části ligy mladších žáků jsme přivítali na svém ledě hráče HC Meteoru Třemošná. Událo se tak v sobotu 14. ledna a zápas nám opět bodově nevyšel. Soupeřův úvodní tlak, kdy jsme byli dlouhé minuty uvězněni ve vlastním obranném pásmu, jsme přečkali jen s jednou obdrženou brankou. Tímto stavem skončila i první třetina. Ve druhé jsme hned v úvodu skóre srovnali, ale pořád hokejovější byl soupeř. To nám opět dokázal v rozmezí 28. – 30. minuty, kdy nám hokejisté Třemošné odskočili o dvě branky. Myšlenka naší hře sice chyběla, ale nezměrná bojovnost Sršňů byla korunována dvěma brankami, kterými jsme stav utkání srovnali na 3:3. Už se zdálo, že získáme z utkání bod, ale ten nám ze žihadel stáhnul soupeř 26 sekund před koncem celého zápasu po chybě před naší brankou. Velkou pochvalu si zaslouží za odvedenou práci oba naši brankáři. Klukům v poli popřejme ať jejich hokejky hrají s větším klidem, přesností, chytřeji a hlavně kluci: „Důraz a srdíčko“.

Výsledek utkání: Sedlčany : Třemošná 3 : 4 (0:1,2:2,1:1)
Střely na branku: 29 : 40
Vyloučení: 2 : 2

Sestava: Vojtěch Křepela, Jakub Spilka, hráči Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Petr Pich, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Šimon Macák, Lukáš Petržílka, Martin Barták, Tomáš Dušek, Matěj Stráňka, Jiří Habart, Tomáš Holoubek, Jakub Malý, Martin Vlk, Tomáš Sýkora.

Kanadské bodování: Petržílka L. 1+1, Spilka O. 0+2, Dušek T. 1+0, Sůsa J. 1+0, Holoubek T. 0+1.