Jdi na obsah Jdi na menu

13_Mistrovský zápas MŽ. II část

12. 3. 2012

Do předposledního utkání celé „jarní“ části mistrovských zápasů, které jsme doma sehráli s Indiány z Plzně v sobotu 10. března, jsme šli s nadějí na dobrý výsledek. Ta naděje dokonce do druhé sirény žila, protože stav na ukazateli skóre byl nerozhodný 1:1, ale zhasla během prvních osmi minut třetiny závěrečné, kdy za zády našeho druhého gólmana skončilo pět přesně vystřelených šípů, totiž puků. Pak už se toho s výsledkem moc dělat nedalo. Nakonec oba soupeři přidali po ještě jedné brance a ledovou plochu jsme opouštěli s debaklem 2:7. Co k tomu všemu dodat. Snad jen, že většina našich kluků si vybralo svůj černý hokejový den. Nebruslili, nebyli důrazní, chybovali, zkrátka nefungovali jako celek, jako tým, nebyli zodpovědní sami k sobě. Pak se nelze divit, že tentokrát naše území celkem snadno Indiáni vyplenili.

Výsledek utkání: Sedlčany : Plzeň 2 : 7 (1:1,0:0,1:6)
Střely na branku: 31 : 50
Vyloučení: 2 : 3

Sestava: Vojtěch Křepela, Jakub Spilka, hráči Ondřej Chomát, Patrik Plocha, Dominik Chwastek, Pavel Chocholoušek, Jiří Sůsa, Ondřej Spilka, Kristýna Spilková, Lukáš Petržílka, Jakub Malý,Tomáš Dušek, Tomáš Sýkora, Jiří Habart, Vít Růzha, Petr Pich.

Kanadské bodování: Petržílka L. 1+0, Chocholoušek P. 0+1, Spilka O. 1+0.